Akademia Życia

Terapia, jasnowidzenie to moja pasja. Udzielam konsultacji, porad duchowych oraz przepowiadam przyszłość. Jednak nie jestem typową wróżką czy jasnowidzem. W swojej pracy staram się nakierować Cię na właściwą drogę i zwrócić uwagę na te aspekty twojego życia, które Ci umykają, a mogą rozświetlić drogę twojego życia.

Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 5 lipca 2015

Detoksykujące pesto z kolendrą.

Pesto ułatwia trawienie , pomaga przy problemach zołądkowych, wydala z organizmu metale ciężkie, ołów, rtęć, aluminium. Wprowadź ja do jadłospisu , by wyłapać toksyczne związki, wydalic je z organizmu. 
 
Kolendrę musisz spozywac w formie surowej, jezeli ja ugotujesz uszkodzisz ważne substancje potrzebne do detoksu. Przez kilka tygodni dodawaj kolendrę ( pęczki świerzej kolendry), do koktaili, soków, sałatek, do prystrajania posiłków. Polecam też sos z kolendry;
2 szklanki kolendry, 
1/2 szklanki migdałów
1 łyżeczka soli
1/2 dzklanki oliwy z oliwek
Kolendrę, migdały , sól miksuj w robocie aż liście kloendry i migdaly drobno sie posiekaja. Potem powoli dodaj oliwę. Dodaj trochę pieprzu.Przechowuj pest w lodówce w szczelnie zamkniętym opakowaniu, zjedz go w ciągu 2 tygodni. Wykorzystaj jako sos do makaronu, ziemniaków, kanapek i tostów. Polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz